Записани след второ класиране СИСТЕМНО ПРОГРАМИРАНЕ

Вх.№ Име, презиме и фамилия БЕЛ 7.клас Физ. 7.клас БЕЛ НВО Мат. НВО Мат. ТУЕС Първо желание Второ желание БАЛ
1 207 Огнян Пламенов Барух 6 6 5.214 5.964 6 СП KM 47.178
2 366 Илиана Бойко Генова 6 6 5.482 5.643 6 СП КМ 47.125
3 323 Юлияна Асенова Асенова 6 6 5.732 5.696 5.893 СП КМ 47.000
4 118 Самуил Ивайлов Георгиев 6 6 5.696 5.839 5.857 СП КМ 46.963
5 220 Лара Александрова Ангелова 6 6 5.679 5.786 5.857 СП КМ 46.893
6 48 Благовест Тодоров Атанасов 6 6 5.446 5.634 5.821 СП КМ 46.364
7 631 Константин Генадиев Григоров 6 6 5 5.696 5.786 СП КМ 45.840
8 188 Алекс Бойков Узунов 6 6 5.411 5.839 5.643 СП КМ 45.822
9 94 Борис Руменов Димитров 6 6 5.125 5.518 5.786 СП КМ 45.787
10 32 Богдан Бойков Миронов 6 6 5.571 5.857 5.536 СП КМ 45.572
11 248 Кристиян Божидаров Йочев 6 6 4.982 5.411 5.75 СП КМ 45.393
12 167 Виктор Ивайлов Велев 6 6 5.196 5.839 5.571 СП КМ 45.319
13 524 Кирил Недялков Чингаров 5 6 5.411 5.804 5.75 СП КМ 45.215
14 30 Александър Благовестов Стоичков 6 6 5.304 5.625 5.536 СП КМ 45.073
15 298 Яна Ивайлова Дончева 6 6 5.268 5.625 5.536 СП КМ 45.037
16 448 Йордан Мирославов Златанов 6 6 4.982 5.536 5.571 СП КМ 44.802
17 148 Виктор Александров Тодоров 6 6 5.25 5.393 5.536 СП КМ 44.787
18 394 Кристиан Красимиров Гиздов 6 6 5.625 5.875 5.321 СП КМ 44.784
19 106 Елизара Пламенова Георгиева 6 6 5.696 5.643 5.321 СП КМ 44.623
20 200 Никита Викторов Проданов 6 6 5.036 5.821 5.429 СП КМ 44.573
21 660 Георги Момчилов Маринов 6 6 5.625 5.518 5.357 СП КМ 44.571
22 168 Петко Стоянов Дапчев 6 6 5.357 5.357 5.429 СП КМ 44.430
23 87 Константин Момчилов Донев 6 6 5.714 5.455 5.286 СП КМ 44.313
24 190 Илиян Атанасов Иванов 6 6 5.5 5.143 5.393 СП КМ 44.215
25 89 Георги Викторов Любенов 6 6 5.429 5.625 5.286 СП КМ 44.198
26 521 Антон Тенчев Янчев 5 6 4.911 5.518 5.679 СП КМ 44.145
27 110 Дарина Светославова Атанасова 6 6 5.554 5.339 5.286 СП КМ 44.037
28 311 Кирил Иванов Георгиев 6 6 5.357 5.536 5.286 СП КМ 44.037
29 222 Денис Пламенов Иванов 6 6 5.393 4.982 5.393 СП КМ 43.947
30 328 Симеон Миланов Цеков 6 6 5.518 5.393 5.25 СП КМ 43.911
31 105 Алекс Лорети Виденов 6 6 5.321 5.464 5.25 СП КМ 43.785
32 119 Борис Кирилов Костадинов 6 6 4.893 5.589 5.321 СП КМ 43.766
33 504 Георги Георгиев Попов 5 6 5.054 5.357 5.571 СП КМ 43.695
34 137 Ивайло Веселинов Банков 6 6 5.357 5.518 5.179 СП КМ 43.591
35 95 Светлин Ивайлов Георгиев 5 6 5.214 5.036 5.571 СП КМ 43.534
36 147 Боян Андреев Ковачев 6 6 4.964 5.679 5.214 СП КМ 43.499
37 354 Габриела Цветомирова Йончева 6 6 5.393 5.25 5.214 СП КМ 43.499
38 377 Патрик Илков Михайлов 6 6 5.696 5.304 5.107 СП КМ 43.428
39 604 Виктор Николаев Горчилов 6 6 4.482 5.482 5.357 СП КМ 43.392
40 518 Мадлен Зенон Саркисян 6 6 5.821 5.071 5.107 СП КМ 43.320
41 244 Ангел Георгиев Георгиев 5 6 4.821 5.143 5.571 СП КМ 43.248
42 Андрей Николаев Гогов съгласно чл.37 ал. 1 от Наредба №11/28.03.2005 г, протокол №1/26.05.2016 на РИО-София
43 Анжела Христова Дамянова съгласно чл.37 ал. 1 от Наредба №11/28.03.2005 г, протокол №1/26.05.2016 на РИО-София
44 127 Борис Росенов Соколов 5 6 5.304 5.5 5.357 СП КМ 43.232
45 326 Ангел Владимиров Пенчев 6 6 5.232 5.25 5.179 СП КМ 43.198
46 499 Силвина Борисова Митрева 6 6 5.25 4.911 5.25 СП КМ 43.161
47 337 Мартин Захариев Йоцов 6 6 5.411 5.143 5.143 СП КМ 43.126
48 181 Симеон Викторов Иванов 6 6 5.286 5.179 5.143 СП КМ 43.037
49 117 Валентин Симеонов Спасов 6 5 4.768 5.304 5.464 СП КМ 42.928
50 100 Яница Христова Георгиева 5 5 5.018 5.893 5.5 СП КМ 42.911
51 310 Симеон Светославов Георгиев 5 6 4.946 5.179 5.429 СП КМ 42.841
52 275 Златомир Валериев Ангелков 6 6 5.286 4.393 5.286 СП КМ 42.823
53 420 Александър Пламенов Дуков 6 5 5.411 5.375 5.25 СП КМ 42.786
54 281 Калоян Валентинов Ангелов 6 5 5.125 5.018 5.393 СП КМ 42.715
55 196 Велизар Стоянов Стоянов 6 6 4.875 5.411 5.107 СП КМ 42.714
56 11 Велислав Георгиев Боянов 5 5 4.946 5.482 5.571 СП КМ 42.712
57 318 Мария-Йоанна Валентинова Александрова 6 6 5.125 5.643 5.036 СП КМ 42.912
58 540 Стефана Красимирова Чаушева 6 5 5.214 5.045 5.357 СП КМ 42.687
59 163 Росен Живков Тенев 6 6 5.286 5.25 5.036 СП КМ 42.680
60 40 Веселин Венциславов Господинов 6 6 5.393 5.036 5.036 СП КМ 42.573
61 282 Веселин Ангелов Ангелов 6 6 4.839 5.348 5.071 СП КМ 42.471
62 562 Симеон Иванов Новков 6 6 4.464 5.143 5.214 СП КМ 42.463
63 47 Петър-Габриел Георгиев Матев 6 5 5.286 5.411 5.179 СП КМ 42.413
64 192 Александър Михайлов Радевски 6 6 4.714 5.429 5.036 СП КМ 42.287
65 183 Александър Христов Христов 6 6 5.232 4.688 5.071 СП КМ 42.204
66 223 Алексис Георгиу Фокас 6 5 5.286 5.25 5.143 СП КМ 42.108
67 536 Иван Огнянов Димитров 6 6 5.321 5.054 4.929 СП КМ 42.091
68 364 Георги Георгиев Лозанов 6 6 4.911 4.58 5.143 СП КМ 42.063
69 43 Мариян Димитров Бицов 6 6 5.286 4.857 4.964 СП КМ 41.999
70 191 Александър-Йоан Василев Попов 5 6 5.089 4.902 5.25 СП КМ 41.991
71 473 Костадин Алексиев Зотев 6 5 4.929 5.321 5.179 СП КМ 41.966

Записани след второ класиране КОМПЮТЪРНИ МРЕЖИ

Вх.№ Име, презиме и фамилия БЕЛ 7.клас Физ. 7.клас БЕЛ НВО Мат. НВО Мат. ТУЕС Първо желание Второ желание БАЛ
1 120 Венелин Радостинов Атанасов 6 6 5.643 5.857 5.107 КМ СП 43.928
2 663 Марио Боянов Келчев 6 6 5.161 4.893 5.107 КМ СП 42.482

Трето класиране за специалност СИСТЕМНО ПРОГРАМИРАНЕ на кандидатстващите ученици в ТУЕС към ТУ – София

Важно е да знаете:

  • Записването на учениците, приети на трето класиране в специалност СИСТЕМНО ПРОГРАМИРАНЕ, ще бъде в периода от 6 юли 2016 г. до 8 юли 2016 г. от 9:00 ч. до 17:00 ч.
Вх.№ Име, презиме и фамилия БЕЛ 7.клас Физ. 7.клас БЕЛ НВО Мат. НВО Мат. ТУЕС Първо желание Второ желание БАЛ
1 396 Мартин Петров Шивачев 6 6 5.554 5.054 4.964 СП КМ 42.464
2 77 Кирил Кирилов Кирилов 6 5 4.768 5.536 5.286 СП КМ 42.448
3 397 Кристиян Николаев Кюркчиев 6 5 5.286 5.804 5.071 СП КМ 42.374
4 314 Боян Ивайлов Иванов 6 6 5.357 5.25 4.929 СП КМ 42.323
5 141 Валентин Йорданов Кръстев 6 6 5.232 4.804 5.071 СП КМ 42.320
6 528 Борис Благоев Димитров 6 5 5.429 5.393 5.107 СП КМ 42.250
7 182 Виктор Маринов Стоянов 6 5 4.964 4.857 5.357 СП КМ 42.249

Трето класиране за специалност КОМПЮТЪРНИ МРЕЖИ на кандидатстващите ученици в ТУЕС към ТУ – София

Важно е да знаете:

  • Записването на учениците, приети на трето класиране в специалност КОМПЮТЪРНИ МРЕЖИ, ще бъде в периода от 6 юли 2016 г. до 8 юли 2016 г. от 9:00 ч. до 17:00 ч.
Вх.№ Име, презиме и фамилия БЕЛ 7.клас Физ. 7.клас БЕЛ НВО Мат. НВО Мат. ТУЕС Първо желание Второ желание БАЛ
1 197 Мария Ясер Бадур 6 6 5.607 4.589 5 СП КМ 42.196
2 480 Дан Валериев Костадинов 6 6 5.161 4.973 5 СП КМ 42.134
3 166 Георги Борилов Караканов 6 5 5.411 5.241 5.107 СП КМ 42.080
4 35 Мария Христова Иванова 6 6 5.268 4.571 5.036 СП КМ 41.983
5 165 Кристиян Петков Петков 6 6 5.089 5.036 4.964 СП КМ 41.981
6 158 Кристиян Красимиров Кирилов 6 5 5.411 4.554 5.25 СП КМ 41.965
7 49 Боян Ивелинов Иванов 6 5 4.982 5.25 5.179 СП КМ 41.948
8 173 Любомир Илков Илиев 6 4 5.446 5.5 5.25 СП КМ 41.946
9 73 Мартин Валери Симов 6 6 4.946 4.839 5.036 СП КМ 41.929
10 583 Иван Дойчинов Гамов 6 6 5.036 5.321 4.893 СП КМ 41.929
11 447 Иван Боянов Димитров 6 5 5.143 5.473 5.071 КМ СП 41.900
12 277 Момчил Красимиров Захариев 5 6 4.929 5.393 5.143 СП КМ 41.894
13 18 Камен Тодоров Канев 5 6 4.75 5.286 5.214 СП КМ 41.892
14 457 Александър Евгениев Захариев 6 6 5.125 5.036 4.929 СП КМ 41.877
15 135 Виктория Владимирова Вълчева 6 6 5.375 5.054 4.857 СП КМ 41.857
16 349 Елена Игнатиева Ковачева 6 6 5.339 4.929 4.893 КМ СП 41.840
17 235 Методи Симеонов Пандуров 6 6 5.286 5.125 4.857 СП КМ 41.839
18 131 Николай Ивов Вучков 6 6 5.411 5.268 4.786 СП КМ 41.823
19 157 Виолета Георгиева Георгиева 6 6 4.964 5.268 4.893 СП КМ 41.804
20 172 Евгени Добромиров Станков 6 6 5.464 5.054 4.821 СП КМ 41.802
21 72 Габриел Цветославов Генков 6 6 4.911 5.134 4.929 СП КМ 41.761
22 362 Стилиян Валентинов Стойчев 6 6 5.018 4.589 5.036 СП КМ 41.751
23 53 Християн Димитров Димитров 5 6 4 4.875 5.464 СП КМ 41.731
24 176 Златан Александров Арабаджийски 6 5 5.054 5.214 5.107 СП КМ 41.696