Важно е да знаете:

  • Всички местата за специалност СИСТЕМНО ПРОГРАМИРАНЕ са заети.

Записани след трето класиране СИСТЕМНО ПРОГРАМИРАНЕ

Вх.№ Име, презиме и фамилия БЕЛ 7.клас Физ. 7.клас БЕЛ НВО Мат. НВО Мат. ТУЕС Първо желание Второ желание БАЛ
1 207 Огнян Пламенов Барух 6 6 5,214 5,964 6 СП КМ 47,178
2 366 Илиана Бойко Генова 6 6 5,482 5,643 6 СП КМ 47,125
3 323 Юлияна Асенова Асенова 6 6 5,732 5,696 5,893 СП КМ 47,000
4 118 Самуил Ивайлов Георгиев 6 6 5,696 5,839 5,857 СП КМ 46,963
5 220 Лара Александрова Ангелова 6 6 5,679 5,786 5,857 СП КМ 46,893
6 48 Благовест Тодоров Атанасов 6 6 5,446 5,634 5,821 СП КМ 46,364
7 631 Константин Генадиев Григоров 6 6 5 5,696 5,786 СП КМ 45,840
8 188 Алекс Бойков Узунов 6 6 5,411 5,839 5,643 СП КМ 45,822
9 94 Борис Руменов Димитров 6 6 5,125 5,518 5,786 СП КМ 45,787
10 32 Богдан Бойков Миронов 6 6 5,571 5,857 5,536 СП КМ 45,572
11 248 Кристиян Божидаров Йочев 6 6 4,982 5,411 5,75 СП КМ 45,393
12 167 Виктор Ивайлов Велев 6 6 5,196 5,839 5,571 СП КМ 45,319
13 524 Кирил Недялков Чингаров 5 6 5,411 5,804 5,75 СП КМ 45,215
14 30 Александър Благовестов Стоичков 6 6 5,304 5,625 5,536 СП КМ 45,073
15 298 Яна Ивайлова Дончева 6 6 5,268 5,625 5,536 СП КМ 45,037
16 448 Йордан Мирославов Златанов 6 6 4,982 5,536 5,571 СП КМ 44,802
17 148 Виктор Александров Тодоров 6 6 5,25 5,393 5,536 СП КМ 44,787
18 394 Кристиан Красимиров Гиздов 6 6 5,625 5,875 5,321 СП КМ 44,784
19 106 Елизара Пламенова Георгиева 6 6 5,696 5,643 5,321 СП КМ 44,623
20 200 Никита Викторов Проданов 6 6 5,036 5,821 5,429 СП КМ 44,573
21 660 Георги Момчилов Маринов 6 6 5,625 5,518 5,357 СП КМ 44,571
22 168 Петко Стоянов Дапчев 6 6 5,357 5,357 5,429 СП КМ 44,430
23 87 Константин Момчилов Донев 6 6 5,714 5,455 5,286 СП КМ 44,313
24 190 Илиян Атанасов Иванов 6 6 5,5 5,143 5,393 СП КМ 44,215
25 89 Георги Викторов Любенов 6 6 5,429 5,625 5,286 СП КМ 44,198
26 521 Антон Тенчев Янчев 5 6 4,911 5,518 5,679 СП КМ 44,145
27 110 Дарина Светославова Атанасова 6 6 5,554 5,339 5,286 СП КМ 44,037
28 311 Кирил Иванов Георгиев 6 6 5,357 5,536 5,286 СП КМ 44,037
29 222 Денис Пламенов Иванов 6 6 5,393 4,982 5,393 СП КМ 43,947
30 328 Симеон Миланов Цеков 6 6 5,518 5,393 5,25 СП КМ 43,911
31 105 Алекс Лорети Виденов 6 6 5,321 5,464 5,25 СП КМ 43,785
32 119 Борис Кирилов Костадинов 6 6 4,893 5,589 5,321 СП КМ 43,766
33 504 Георги Георгиев Попов 5 6 5,054 5,357 5,571 СП КМ 43,695
34 137 Ивайло Веселинов Банков 6 6 5,357 5,518 5,179 СП КМ 43,591
35 95 Светлин Ивайлов Георгиев 5 6 5,214 5,036 5,571 СП КМ 43,534
36 147 Боян Андреев Ковачев 6 6 4,964 5,679 5,214 СП КМ 43,499
37 354 Габриела Цветомирова Йончева 6 6 5,393 5,25 5,214 СП КМ 43,499
38 377 Патрик Илков Михайлов 6 6 5,696 5,304 5,107 СП КМ 43,428
39 604 Виктор Николаев Горчилов 6 6 4,482 5,482 5,357 СП КМ 43,392
40 518 Мадлен Зенон Саркисян 6 6 5,821 5,071 5,107 СП КМ 43,320
41 244 Ангел Георгиев Георгиев 5 6 4,821 5,143 5,571 СП КМ 43,248
42 Андрей Николаев Гогов съгласно чл.37 ал. 1 от Наредба №11/28.03.2005 г, протокол №1/26.05.2016 на РИО-София
43 Анжела Христова Дамянова съгласно чл.37 ал. 1 от Наредба №11/28.03.2005 г, протокол №1/26.05.2016 на РИО-София
44 127 Борис Росенов Соколов 5 6 5,304 5,5 5,357 СП КМ 43,232
45 326 Ангел Владимиров Пенчев 6 6 5,232 5,25 5,179 СП КМ 43,198
46 499 Силвина Борисова Митрева 6 6 5,25 4,911 5,25 СП КМ 43,161
47 337 Мартин Захариев Йоцов 6 6 5,411 5,143 5,143 СП КМ 43,126
48 181 Симеон Викторов Иванов 6 6 5,286 5,179 5,143 СП КМ 43,037
49 117 Валентин Симеонов Спасов 6 5 4,768 5,304 5,464 СП КМ 42,928
50 100 Яница Христова Георгиева 5 5 5,018 5,893 5,5 СП КМ 42,911
51 310 Симеон Светославов Георгиев 5 6 4,946 5,179 5,429 СП КМ 42,841
52 275 Златомир Валериев Ангелков 6 6 5,286 4,393 5,286 СП КМ 42,823
53 420 Александър Пламенов Дуков 6 5 5,411 5,375 5,25 СП КМ 42,786
54 281 Калоян Валентинов Ангелов 6 5 5,125 5,018 5,393 СП КМ 42,715
55 196 Велизар Стоянов Стоянов 6 6 4,875 5,411 5,107 СП КМ 42,714
56 11 Велислав Георгиев Боянов 5 5 4,946 5,482 5,571 СП КМ 42,712
57 318 Мария-Йоанна Валентинова Александрова 6 6 5,125 5,643 5,036 СП КМ 42,912
58 540 Стефана Красимирова Чаушева 6 5 5,214 5,045 5,357 СП КМ 42,687
59 163 Росен Живков Тенев 6 6 5,286 5,25 5,036 СП КМ 42,680
60 40 Веселин Венциславов Господинов 6 6 5,393 5,036 5,036 СП КМ 42,573
61 282 Веселин Ангелов Ангелов 6 6 4,839 5,348 5,071 СП КМ 42,471
62 562 Симеон Иванов Новков 6 6 4,464 5,143 5,214 СП КМ 42,463
63 47 Петър-Габриел Георгиев Матев 6 5 5,286 5,411 5,179 СП КМ 42,413
64 192 Александър Михайлов Радевски 6 6 4,714 5,429 5,036 СП КМ 42,287
65 183 Александър Христов Христов 6 6 5,232 4,688 5,071 СП КМ 42,204
66 223 Алексис Георгиу Фокас 6 5 5,286 5,25 5,143 СП КМ 42,108
67 536 Иван Огнянов Димитров 6 6 5,321 5,054 4,929 СП КМ 42,091
68 364 Георги Георгиев Лозанов 6 6 4,911 4,58 5,143 СП КМ 42,063
69 43 Мариян Димитров Бицов 6 6 5,286 4,857 4,964 СП КМ 41,999
70 191 Александър-Йоан Василев Попов 5 6 5,089 4,902 5,25 СП КМ 41,991
71 473 Костадин Алексиев Зотев 6 5 4,929 5,321 5,179 СП КМ 41,966
72 314 Боян Ивайлов Иванов 6 6 5,357 5,25 4,929 СП КМ 42,323
73 197 Мария Ясер Бадур 6 6 5,607 4,589 5 СП КМ 42,196
74 158 Кристиян Красимиров Кирилов 6 5 5,411 4,554 5,25 СП КМ 41,965
75 73 Мартин Валери Симов 6 6 4,946 4,839 5,036 СП КМ 41,929
76 583 Иван Дойчинов Гамов 6 6 5,036 5,321 4,893 СП КМ 41,929
77 235 Методи Симеонов Пандуров 6 6 5,286 5,125 4,857 СП КМ 41,839
78 157 Виолета Георгиева Георгиева 6 6 4,964 5,268 4,893 СП КМ 41,804

Записани след трето класиране КОМПЮТЪРНИ МРЕЖИ

Вх.№ Име, презиме и фамилия БЕЛ 7.клас Физ. 7.клас БЕЛ НВО Мат. НВО Мат. ТУЕС Първо желание Второ желание БАЛ
1 120 Венелин Радостинов Атанасов 6 6 5,643 5,857 5,107 КМ СП 43,928
2 663 Марио Боянов Келчев 6 6 5,161 4,893 5,107 КМ СП 42,482
3 349 Елена Игнатиева Ковачева 6 6 5,339 4,929 4,893 КМ СП 41,840
4 72 Габриел Цветославов Генков 6 6 4,911 5,134 4,929 СП КМ 41,761

Четвърто класиране за специалност КОМПЮТЪРНИ МРЕЖИ на кандидатстващите ученици в ТУЕС към ТУ – София

Важно е да знаете:

  • Записването на учениците, приети на четвърто класиране в специалност КОМПЮТЪРНИ МРЕЖИ, ще бъде в периода от 11 юли 2016 г. до 12 юли 2016 г. от 9:00 ч. до 17:00 ч.
Вх.№ Име, презиме и фамилия БЕЛ 7.клас Физ. 7.клас БЕЛ НВО Мат. НВО Мат. ТУЕС Първо желание Второ желание БАЛ
1 291 Руслан Станиславов Пешев 5 5 5,196 5,643 5,214 СП КМ 41,695
2 353 Алекс Огнянов Стефанов 5 6 4,625 5,196 5,214 СП КМ 41,677
3 550 Николай Калоянов Стоименов 6 6 5,357 4,875 4,857 СП КМ 41,660
4 592 Стефан Антонов Антонов 6 5 5,268 5,107 5,071 СП КМ 41,659
5 288 Стоян Александров Петров 6 6 5,268 5,089 4,821 СП КМ 41,641
6 234 Калин Даниелов Зашев 6 5 4,982 5,348 5,071 СП КМ 41,614
7 116 Евтим Евтимов Дянков 6 6 4,696 5,482 4,857 СП КМ 41,606
8 124 Любослав Емилов Арабаджиев 6 6 5,268 5,054 4,821 СП КМ 41,606
9 299 Любомир Венцеславов Шошаров 6 5 5,339 4,982 5,071 СП КМ 41,605
10 563 Мартин Данаилов Георгиев 6 5 5,089 5,321 5,036 СП КМ 41,554
11 561 Димитър Стефанов Узунов 6 5 5,143 5,679 4,929 СП КМ 41,538
12 139 Виктор Емилов Петров 5 6 4,75 5,036 5,179 СП КМ 41,502
13 161 Илиян Рангелов Гергиев 6 6 5 5,643 4,714 СП КМ 41,499
14 389 Борис Веселинов Иванов 6 5 5,143 5,071 5,071 СП КМ 41,498
15 198 Валентин Росенов Новаков 6 6 5,143 4,759 4,893 СП КМ 41,474
16 92 Борислав Любомиров Кирилов 6 6 4,964 4,625 4,964 СП КМ 41,445
17 365 Росен Николаев Боянов 5 5 5,018 5,571 5,214 СП КМ 41,445
18 523 Кристиян Светлозар Лазаров 5 6 5,393 4,875 5,036 СП КМ 41,412
19 351 Алекс Роберт Ахабабян 6 6 5 4,938 4,857 СП КМ 41,366
20 50 Кристиян Божидаров Илиев 5 6 5,411 5,223 4,929 СП КМ 41,350
21 20 Симеон Ангелов Кипров 6 6 5,196 5,429 4,679 СП КМ 41,341
22 633 Михаил Здравков Атанасов 5 6 4,643 4,982 5,179 СП КМ 41,341