Важно е да знаете:

  • Записването на приетите ученици за учебната 2016/2017 г. в ТУЕС по първо класиране ще се извърши в периода от 27 юни до 30 юни 2016 г. включително в сградата на ТУЕС от 9:00 ч. до 17:00 ч.
  • Носете оригинала на свидетелството за завършен 7.клас.
  • Второто класиране ще бъде обявено на 30.06.2016 г. след 18:00 ч.

Първо класиране за специалност СИСТЕМНО ПРОГРАМИРАНЕ на кандидатстващите ученици в ТУЕС към ТУ – София

Вх.№ Име, презиме и фамилия БЕЛ 7.клас Физ. 7.клас БЕЛ НВО Мат. НВО Мат. ТУЕС Първо желание Второ желание БАЛ
1 81 Божидар Славчев Костов 6 6 5.696 5.786 6 СП КМ 47.482
2 539 Валентин Валентинов Тачев 6 6 5.411 5.982 6 СП КМ 47.393
3 295 Емилия Василева Игнева 6 6 5.75 5.83 5.929 СП КМ 47.296
4 83 Александър Асенов Илиев 6 6 5.536 5.991 5.929 СП КМ 47.243
5 207 Огнян Пламенов Барух 6 6 5.214 5.964 6 СП КМ 47.178
6 71 Александър Сашов Иванов 6 6 5.411 5.75 6 СП КМ 47.161
7 366 Илиана Бойко Генова 6 6 5.482 5.643 6 СП КМ 47.125
8 658 Диана Драганова Евтимова 6 6 5.75 5.893 5.857 СП КМ 47.071
9 122 Теодор Свиленов Маслянков 6 6 5.268 5.929 5.964 СП КМ 47.053
10 216 Алекс Иванов Цветанов 6 6 5.196 6 5.964 СП КМ 47.052
11 323 Юлияна Асенова Асенова 6 6 5.732 5.696 5.893 СП КМ 47.000
12 118 Самуил Ивайлов Георгиев 6 6 5.696 5.839 5.857 СП КМ 46.963
13 194 Христо Анит Христов 6 6 5.357 5.75 5.964 СП КМ 46.963
14 220 Лара Александрова Ангелова 6 6 5.679 5.786 5.857 СП КМ 46.893
15 614 Андония Георгиева Станишева 6 6 5.018 6 5.929 СП КМ 46.734
16 48 Благовест Тодоров Атанасов 6 6 5.446 5.634 5.821 СП КМ 46.364
17 378 Валентин Миленов Василев 6 6 5.607 5.929 5.679 СП КМ 46.252
18 373 Станислав Сергеев Налетов 6 6 5.768 5.857 5.643 СП КМ 46.197
19 80 Красимир Славчев Костов 6 6 5 5.804 5.821 СП КМ 46.088
20 219 Александър Николаев Илиев 6 6 5.25 5.821 5.75 СП КМ 46.071
21 395 Рангел Леонидов Плачков 6 6 4.857 5.857 5.821 СП КМ 45.998
22 587 Десислава Стойчева Добрева 6 6 5.786 5.643 5.607 СП КМ 45.857
23 631 Константин Генадиев Григоров 6 6 5 5.696 5.786 СП КМ 45.840
24 188 Алекс Бойков Узунов 6 6 5.411 5.839 5.643 СП КМ 45.822
25 94 Борис Руменов Димитров 6 6 5.125 5.518 5.786 СП КМ 45.787
26 32 Богдан Бойков Миронов 6 6 5.571 5.857 5.536 СП КМ 45.572
27 479 Момчил Боянов Христов 6 6 5.75 5.661 5.5 СП КМ 45.411
28 248 Кристиян Божидаров Йочев 6 6 4.982 5.411 5.75 СП КМ 45.393
29 538 Георги Радков Чонков 6 6 5.179 5.571 5.643 СП КМ 45.322
30 167 Виктор Ивайлов Велев 6 6 5.196 5.839 5.571 СП КМ 45.319
31 524 Кирил Недялков Чингаров 5 6 5.411 5.804 5.75 СП КМ 45.215
32 654 Христо Бижев Бижев 6 6 5.214 5.714 5.571 СП КМ 45.212
33 594 Димитър Стоилов Стоилов 6 6 5.321 5.688 5.536 СП КМ 45.153
34 369 Стилиян Ясенов Стоянов 5 6 5.081 5.75 5.821 СП КМ 45.115
35 287 Никола Маринов Коцев 6 5 5.304 5.643 5.786 СП КМ 45.091
36 30 Александър Благовестов Стоичков 6 6 5.304 5.625 5.536 СП КМ 45.073
37 298 Яна Ивайлова Дончева 6 6 5.268 5.625 5.536 СП КМ 45.037
38 448 Йордан Мирославов Златанов 6 6 4.982 5.536 5.571 СП КМ 44.802
39 113 Димитър Василев Василев 6 6 5.75 5.893 5.286 СП КМ 44.787
40 148 Виктор Александров Тодоров 6 6 5.25 5.393 5.536 СП КМ 44.787
41 394 Кристиан Красимиров Гиздов 6 6 5.625 5.875 5.321 СП КМ 44.784
42 186 Божидар Климентов Горанов 6 6 5.571 5.464 5.429 СП КМ 44.751
43 106 Елизара Пламенова Георгиева 6 6 5.696 5.643 5.321 СП КМ 44.623
44 200 Никита Викторов Проданов 6 6 5.036 5.821 5.429 СП КМ 44.573
45 660 Георги Момчилов Маринов 6 6 5.625 5.518 5.357 СП КМ 44.571
46 168 Петко Стоянов Дапчев 6 6 5.357 5.357 5.429 СП КМ 44.430
47 229 Христо Александров Здравчев 6 6 5.536 5.732 5.286 СП КМ 44.412
48 590 Александър Стойков Авджиев 6 5 4.714 5.536 5.786 СП КМ 44.394
49 87 Константин Момчилов Донев 6 6 5.714 5.455 5.286 СП КМ 44.313
50 190 Илиян Атанасов Иванов 6 6 5.5 5.143 5.393 СП КМ 44.215
51 89 Георги Викторов Любенов 6 6 5.429 5.625 5.286 СП КМ 44.198
52 521 Антон Тенчев Янчев 5 6 4.911 5.518 5.679 СП КМ 44.145
53 595 Асен Ивайлов Пантов 6 6 5.429 5.661 5.25 СП КМ 44.090
54 110 Дарина Светославова Атанасова 6 6 5.554 5.339 5.286 СП КМ 44.037
55 311 Кирил Иванов Георгиев 6 6 5.357 5.536 5.286 СП КМ 44.037
56 222 Денис Пламенов Иванов 6 6 5.393 4.982 5.393 СП КМ 43.947
57 328 Симеон Миланов Цеков 6 6 5.518 5.393 5.25 СП КМ 43.911
58 289 Кристиян Мирославов Стефанов 6 6 5.214 5.625 5.25 СП КМ 43.839
59 486 Кристиян Кристиянов Георгиев 6 6 5.071 5.768 5.25 СП КМ 43.839
60 105 Алекс Лорети Виденов 6 6 5.321 5.464 5.25 СП КМ 43.785
61 119 Борис Кирилов Костадинов 6 6 4.893 5.589 5.321 СП КМ 43.766
62 309 Жанет Виктор Джоргова 6 6 5.607 5.429 5.179 СП КМ 43.752
63 504 Георги Георгиев Попов 5 6 5.054 5.357 5.571 СП КМ 43.695
64 193 Никола Антонов Николов 6 6 5.143 5.464 5.25 СП КМ 43.607
65 137 Ивайло Веселинов Банков 6 6 5.357 5.518 5.179 СП КМ 43.591
66 95 Светлин Ивайлов Георгиев 5 6 5.214 5.036 5.571 СП КМ 43.534
67 147 Боян Андреев Ковачев 6 6 4.964 5.679 5.214 СП КМ 43.499
68 354 Габриела Цветомирова Йончева 6 6 5.393 5.25 5.214 СП КМ 43.499
69 132 Илиан Радославов Бецов 6 5 5.321 5.304 5.464 СП КМ 43.481
70 647 Добромир Миленов Филев 6 6 5.554 5.196 5.179 СП КМ 43.466
71 264 Антъни Александров Захариев 6 6 5.143 5.732 5.143 СП КМ 43.447
72 377 Патрик Илков Михайлов 6 6 5.696 5.304 5.107 СП КМ 43.428
73 604 Виктор Николаев Горчилов 6 6 4.482 5.482 5.357 СП КМ 43.392
74 449 Димитър Стефанов Бъчваров 6 6 5.125 5.232 5.25 СП КМ 43.357
75 518 Мадлен Зенон Саркисян 6 6 5.821 5.071 5.107 СП КМ 43.320
76 244 Ангел Георгиев Георгиев 5 6 4.821 5.143 5.571 СП КМ 43.248
77 Андрей Николаев Гогов съгласно чл.37 ал. 1 от Наредба №11/28.03.2005 г, протокол №1/26.05.2016 на РИО-София
78 Анжела Христова Дамянова съгласно чл.37 ал. 1 от Наредба №11/28.03.2005 г, протокол №1/26.05.2016 на РИО-София

Първо класиране за специалност КОМПЮТЪРНИ МРЕЖИ на кандидатстващите ученици в ТУЕС към ТУ – София

Вх.№ Име, презиме и фамилия БЕЛ 7.клас Физ. 7.клас БЕЛ НВО Мат. НВО Мат. ТУЕС Първо желание Второ желание БАЛ
1 572 Ния Спасова Спасова 6 6 5.518 5.571 5.857 КМ СП 46.517
2 120 Венелин Радостинов Атанасов 6 6 5.643 5.857 5.107 КМ СП 43.928
3 532 Владимир Николаев Долапчиев 5 5 5.232 5.929 5.571 КМ СП 43.445
4 127 Борис Росенов Соколов 5 6 5.304 5.5 5.357 СП КМ 43.232
5 490 Николай Живков Живков 6 5 5.589 5.625 5.25 СП КМ 43.214
6 326 Ангел Владимиров Пенчев 6 6 5.232 5.25 5.179 СП КМ 43.198
7 499 Силвина Борисова Митрева 6 6 5.25 4.911 5.25 СП КМ 43.161
8 442 Петър Николаев Бакалов 6 6 5.5 5.643 5 СП КМ 43.143
9 337 Мартин Захариев Йоцов 6 6 5.411 5.143 5.143 СП КМ 43.126
10 368 Димитър Павлов Жечев 6 5 5.536 5.679 5.214 СП КМ 43.071
11 181 Симеон Викторов Иванов 6 6 5.286 5.179 5.143 СП КМ 43.037
12 61 Явор Николаев Димчев 5 6 4.929 5.679 5.357 СП КМ 43.036
13 393 Ангел Живков Ангелов 6 6 5.179 5.375 5.107 СП КМ 42.982
14 208 Георги Илиянов Петров 6 6 5.393 5.429 5.036 СП КМ 42.966
15 117 Валентин Симеонов Спасов 6 5 4.768 5.304 5.464 СП КМ 42.928
16 318 Мария-Йоанна Валентинова Александрова 6 6 5.125 5.643 5.036 СП КМ 42.912
17 100 Яница Христова Георгиева 5 5 5.018 5.893 5.5 СП КМ 42.911
18 102 Калоян Калинов Найденов 6 6 5.393 5.5 5 СП КМ 42.893
19 138 Данаил Иванов Димитров 6 6 5.304 5.268 5.071 СП КМ 42.856
20 310 Симеон Светославов Георгиев 5 6 4.946 5.179 5.429 СП КМ 42.841
21 275 Златомир Валериев Ангелков 6 6 5.286 4.393 5.286 СП КМ 42.823
22 420 Александър Пламенов Дуков 6 5 5.411 5.375 5.25 СП КМ 42.786
23 612 Ивайло Янков Янчев 6 5 5.482 5.393 5.214 СП КМ 42.731
24 281 Калоян Валентинов Ангелов 6 5 5.125 5.018 5.393 СП КМ 42.715
25 196 Велизар Стоянов Стоянов 6 6 4.875 5.411 5.107 СП КМ 42.714
26 11 Велислав Георгиев Боянов 5 5 4.946 5.482 5.571 СП КМ 42.712